Група компаній “URS”(Ukrainian Radio Systems)

Група компаній “URS” є провідним вітчизняним виробником професійного устаткування для теле-радіотрансляції, а також провідною сервісною компанією в цій області. До складу Групи компаній входять:

ТОВ “Науково-виробниче підприємство УРС” – створення, проектування та будівництво новітніх цифрових й аналогових систем теле- й радіомовлення, супутникового зв’язку “під ключ” під торговою маркою “URS”.

ТОВ “Укррадіосервис” – сервісне обслуговування телерадіокомпаній в режимі “день-у-день”, 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Наш колектив більше 15 років займається будівництвом та обслуговуванням передавальних комплексів. Ми зібрали кращих фахівців з великим досвідом роботи в області телетрансляції та радіомовлення, супутникових систем зв’язку.

Група компаній “URS” поставляє, монтує й обслуговує весь спектр теле- й радіоустаткування для телетрансляції та радіомовлення, розробляє й виготовляє продукцію, що не має аналогів не лише в Україні, але й за кордоном. За бажанням Замовника Компанія реалізує проекти створення комплексів теле- й радіомовлення “під ключ”, від технічної розробки до побудови системи. Компанія фахово та відповідально підходить до формування усіх ланок, що становлять систему радіомовлення й телетрансляції : джерела живлення, системи антенних фідерів, передавачі, системи складання потужності, системи фільтрації й таке інше.

Номенклатура технічних засобів, пропонованих Групою компаній “URS”, дуже велика : від комплектуючих й аксесуарів до складних комплексів теле- й радіомовлення, а також систем супутникового зв’язку. Ми використовуємо тільки новітнє устаткування, що має високу надійність та відповідні сертифікати.

Також компанія представляє продукцію деяких провідних іноземних виробників в СНД.

На тепер підписані контракти на постійне сервісне обслуговування клієнтів в 65 містах України. Кваліфікований та комплексний підхід до завдань, системна інтеграція, знання найсучасніших світових технологій й тенденцій, оперативний сервіс – роблять Групу компаній “URS” надійним партнером для тих, хто потребує стабільного та якісного телерадіомовлення.

До числа наших постійних клієнтів входять:

Концерн радіомовлення, радіозв’язку й телебачення (Концерн РРТ), Український державний центр радіочастот(УДЦР), усі мережеві радіостанції України : UMH group (Авторадіо, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Радіо П’ятниця, Джем FM, Голос Столиці, Lounge FM), ТАВР MEDIA (Російське Радіо, Хіт FM, Kiss FM, Radio ROKS, Радіо Мелодія, Радіо Relax), Business Radio Group (Шансон, Шарманка, Бізнес радіо, Ренесанс, DJ FM), РАДІО-ЕРА FM, Люкс FM, Радіо 24, FM Галичина, I Українська радіогрупа (Стильне радіо, Best FM, MFM), Юшок-радіо, ТРК “Ефир”, Закарпаття FM й інші.

НАШІ ПОСЛУГИ

Група компаній “URS” – досвідчений розробник й виробник НВЧ пристроїв для телерадіомовлення, а також засобів контролю й моніторингу телерадіопередаючих комплексів. Підприємство відрізняється високою адаптивністю до нових вимог ринку телерадіомовних технологій і має великий досвід в цій галузі.

Ми не лише виробляємо, але й забезпечуємо повний технічний сервіс нашого устаткування. Наші фахівці виконують налаштування, доставку та підключення устаткування по всій території України (послуги входять у вартість устаткування).

Ми не залишаємо своїх клієнтів без сервісу й після закінчення гарантійного терміну роботи устаткування. За певну щомісячну оплату ми готові прийняти на себе зобов’язання по послугах, пов’язаних із забезпеченням працездатності телерадіопередаючих комплексів, придбаних як в нас, так й в інших постачальників.

Нашим клієнтам немає потреби утримувати штат технічного персоналу й купувати дороге резервне устаткування.

У разі виходу з ладу устаткування нашого клієнта ми здатні забезпечити прибуття на протязі 24-годинного терміну фахівців нашого сервісного центру й, у разі, якщо немає можливості  усунути причину несправності за місцем знаходження устаткування, надати клієнтові передавальне устаткування на час ремонту.

  • виробництво устаткування для телерадіомовлення (передавачі, суматори, антени, аксесуари), у тому числі цифрового (DVB – T, HD Radio);
  • постачання імпортного устаткування для телерадіомовлення;
  • постачання та установка звукового устаткування;
  • побудова телерадіопередавальних комплексів під ключ;
  • побудова цифрових радіопередавальних комплексів HD radio;
  • проектування, монтаж та обслуговування FM передавальних станцій (передавач, суматор, антена);
  • проектування, монтаж та обслуговування супутникових систем зв’язку;
  • проектування, монтаж та обслуговування телевізійних передавальних станцій (передавач, суматор, антена);
  • ремонт та налаштування телерадіопередавального устаткування;
  • повне технічне обслуговування теле й радіостанцій (включно з супутниковим устаткуванням) у будь-якому регіоні України.