Група компаній “URS”(Ukrainian Radio Systems)

Група компаній “URS” є провідним вітчизняним виробником професійного устаткування для теле-радиовещания, а також провідною сервісною компанією в цій області. До складу Групи компаній входять:

ТОВ “Науково-виробниче підприємство УРС” – створення, проектування і будівництво новітніх цифрових і аналогових систем телі і радіомовлення, супутниковому зв’язку “під ключ” під торговою маркою “URS”.
ТОВ “Укррадиосервис” – сервісне обслуговування телерадіокомпаній в режимі день в день, 24 години в добу, 7 днів в тиждень.

Наш колектив більше 15 років займається будівництвом і обслуговуванням передавальних комплексів. Ми зуміли зібрати кращих фахівців з великим досвідом роботи в області телемовлення і радіомовлення, супутникових систем зв’язку.

Група компаній “URS” поставляє, монтує і обслуговує увесь спектр теле- і радіоустаткування для телемовлення і радіомовлення, розробляє і робить продукцію, що не має аналогів не лише в Україні, але і за кордоном. За бажанням Замовника Компанія реалізує проекти створення комплексів теле- і радіомовлення “під ключ”, від технічної розробки до побудови системи. Компанія осмислено підходить до формування усіх ланок, що становлять систему радіомовлення і телемовлення : джерела живлення, системи антенних фідерів, передавачі, системи складання потужності, системи фільтрації і так далі.

Номенклатура технічних засобів, пропонованих Групою компаній “URS” дуже велика : від комплектуючих і аксесуарів до складних комплексів теле- і радіомовлення, а також систем супутникового зв’язку. Ми використовуємо тільки новітнє устаткування, що має високу надійність і відповідні сертифікати.

Також компанія представляє продукцію деяких провідних іноземних виробників в СНД.

На даний момент підписані контракти на постійне сервісне обслуговування клієнтів в 65 містах України. Кваліфікований і комплексний підхід до завдань, системна інтеграція, знання найсучасніших світових технологій і тенденцій, оперативний сервіс – роблять Групу компаній “URS” надійним партнером для тих, хто потребує стабільного і якісного телерадіомовлення.

До числа наших постійних клієнтів входять:

Концерн радіомовлення, радіозв’язку і телебачення(Концерн РРТ), Український державний центр радіочастот(УДЦР), усі мережеві радіостанції України : UMH group(Авторадіо, Ретро FM, Наше радіо, Europa Plus, Радіо П’ятниця, Джем FM, Голос Столиці, Lounge FM), ТАВР MEDIA(Російське Радіо, Хіт FM, Kiss FM, Radio ROKS, Радіо Мелодія, Радіо Relax), Business Radio Group(Шансон, Шарманка, Бізнес радіо, Ренесанс, DJ FM), РАДІО-ЕРА FM, Люкс FM, Радіо 24, FM Галичина, I Українська радіогрупа(Стильне радіо, Best FM, MFM), Юшок-радіо, ТРК “Ефир”, Закарпаття FM і інші.